Menu

Kapesní projektor od Lenova

03.03.2015 08:19 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kapesní projektor od Lenova

Kapesní projektor od Lenova | foto: CHIP

Lenovo Pocket Projector je malý LED projektor, který je určen především pro zvětšení obrazu ze zařízení se systémem Android. 

2015-03-02-pocket-projector-sq-nahled

Projektor Lenovo Pocket Projector je určen pro milovníky médií, kteří jsou omezeni malým displejem mobilního zařízení. K projektoru lze připojit kompatibilní zařízení se systémem Android a ten zvětší filmy, fotografie nebo firemní prezentace jejich promítáním až na 110 palců v rozlišení 854×480 bodů. Světelný tok projektoru je 50 lumenů a je vybaven i 0,5W reproduktory. LED lampa má životnost 20 000 h.

Obraz se přenáší přes microUSB konektor, nebo bezdrátově pomocí DLNA nebo Miracast. Při bezdrátovém využití mohou uživatelé promítat celovečerní film s výdrží více než dvě hodiny na jedno nabití. Projektor podporuje nejběžnější formáty multimediálních souborů a nabízí až 32 GB úložného prostoru na microSD kartě. Rozměry projektoru jsou 104×25×100 mm a hmotnost jen 170 g.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení