Menu

Každý den bude jiný s novým Moto Z3 Play

08.06.2018 09:18 | Milan Loucký + Přidat komentář
Každý den bude jiný s novým Moto Z3 Play

Každý den bude jiný s novým Moto Z3 Play | foto: CHIP

Mnoho lidí má problémy s tím, aby měl jejich telefon všechny funkce, které požadují a byl i finančně dostupný. O to se snaží nový telefon Moto Z3 Play, další z řady Moto Z telefonů.

Moto Z a Moto Mods se posunuly za hranici obyčejných smartphonů a dávají vám možnost využít pokročilých funkcí. Tiskněte Polaroid snímky přímo z telefonu během několika sekund, proměňte telefon v projektor, ať jste kdekoli, nebo zapněte vašeho osobního asistenta pro hudbu, zprávy, dotazy a další. Abychom to shrnuli, modely z rodiny Moto Z umí to, co žádné jiné smartphony nedokážou. Všechny Moto Mods budou fungovat i s novým Moto Z3 Play.

Smartphone Motorola Moto Z3 Play je vyroben z Corning Gorilla Glass a hliníku pro odolnost. Je velice lehký a s jeho šířkou 7 mm velice příjemný na uchopení a jednoduchý na použití, mimo jiné díky bočnímu senzoru otisků prstů. Obrazovka má nyní o 13 procent větší plochu a více pixelů než poslední generace. Šestipalcový Full HD Super AMOLED displej s poměrem stran 18:9 poskytuje Moto Z3 Play celoplošné zobrazení.

Zachyťte brilantní a ostrý obraz i v oblačných dnech nebo uvnitř s duálními kamerami 12MP a 5MP, prvními pro rodinu Moto Z Play. Buďte kreativní s umělou inteligencí, kterou v sobě mají kamery zabudovanou. S vestavěným systémem Google Lens vám dokáže kamera Moto Z3 Play, za pomoci umělé inteligence, ukázat mnohem více, než dokáže lidské oko. Navíc umí kopírovat a překládat texty, nebo vám řekne více o památkách. Cinemagrafy vám dopřejí spoustu zábavy díky propojení fotografie a videa. A pro perfektní autoportrét stačí vybrat portrétní režim a vylepšenou 8MP přední kamera Moto Z3 se postará o zbytek.

Moto Z3 je připravena na jakýkoliv váš den, díky o 30 procent rychlejšímu Snapdragon 636 procesoru a baterii s dlouhou výdrží – až 40 hodin s kombinací životnosti baterie4 a nového Moto Power Packu.

Moto Z3 Play přichází se všemi Moto Experiences, na které jste u telefonů z řady Moto zvyklí. Můžete naplno používat svůj telefon v jakoukoliv denní dobu. Než půjdete spát, noční režim automaticky přizpůsobí barvy na displeji do teplejších odstínů. Potřebujete vyfotit fotografii? Jen posuňte prstem a otevřete kameru. Potřebujete rozsvítit svítilnu? Zapněte baterku jedním jednoduchým pohybem. Udělejte fotografii obrazovky rychlým gestem za použití tří prstů atd. 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení