Menu

Když se technické vzdělání vyplácí

10.12.2014 15:29 | Josef Mika + Přidat komentář
Když se technické vzdělání vyplácí

Když se technické vzdělání vyplácí | foto: CHIP

Aleš Holeček, absolvent Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze, bude v pátek 12. prosince od 12.45 hodin přednášet pro studenty. Jeho přednáška nazvaná „Mít za šéfa Billa Gatese“ bude o tom, jak se dostal z fakulty až na pozici viceprezidenta vývoje Windows.

Přednáška proběhne v Ballingově sále Národní technické knihovny (Technická 6, Praha 6). Aleš Holeček v ní představí svůj příběh o tom, jak se vypracoval na pozici viceprezidenta vývoje Windows a co v praktickém životě znamená být nejvýše postaveným Čechem v americké centrále Microsoftu. Aleš Holeček, držitel čestného titulu Distinguished Engineer, v současnosti vede šestisetčlenný tým pracující na nové verzi Windows 10.

holecek-nahled

Aleš Holeček, viceprezident vývoje Windows.

Vstup na jeho přednášku je zdarma. Více podrobností naleznete na stránce Kariérního centra ČVUT: http://kariernicentrum.cz/…billa-gatese

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení