Menu

Kempingová televize

17.07.2018 14:55 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kempingová televize

Kempingová televize | foto: CHIP

Full HD televizoru Philips 22PFS5403 stačí pro napájení 12V a je tedy vhodný i na cesty. Můžete ho napájet z auta nebo lodi.

Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, zareagovala na poptávku po malém a přenosném televizoru a představila model 22PFS5403 s 12V napájením. Tuto skladnou 22palcovou televizi je možné zapojit například do autozásuvky místo cigaretového zapalovače. Může se stát společníkem na letní dovolenou v autě, karavanu, na lodi nebo na chatě. K dostání je za cenu 4 299 Kč s 12V kabelem s adaptérem do autozapalovače jako součást balení.

43340172211-989df339e4-o-nahled

Lehký a přenosný televizor se snadno vejde do kufru nebo cestovní tašky. Televizor je vybavený dvěma HDMI vstupy s funkcí EasyLink, jedním USB vstupem a 6W zvukem. I přes své malé rozměry poskytuje podle výrobce divákům překvapivě vysokou kvalitu obrazu. Televizor nabízí rozlišení Full HD a technologii Pixel Plus HD, která přizpůsobuje ostrost, kontrast i barvu z každého zdroje. Televizor je vybaven tunery DVB-T/T2@HEVC/S/S2/C. Podporuje tedy i nově plánovaný standard pozemního vysílání.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení