Menu

Kingston CompactFlash Ultimate 600x

29.09.2010 10:38 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kingston CompactFlash Ultimate 600x

Kingston CompactFlash Ultimate 600x | foto: CHIP

Společnost Kingston oznámila uvedení paměťových karet CompactFlash Ultimate 600x, které podporují režim přenosu dat UDMA 6 a nabízejí rychlosti čtení a zápisu až 90 MB/s.

CompactFlash Ultimate 600x  představují nejrychlejší paměťové karty společnosti Kingston Technology a jsou určeny hlavně pro náročné fotografy, kteří fotí za pomoci digitální zrcadlovky v tzv. dávkovém režimu. V situacích, jako jsou například sportovní události, může právě schopnost sejmout záběry v rychlém sledu znamenat rozdíl mezi možností zachytit dokonalý záběr nebo jej propásnout. Paměťové karty Kingston CF Ultimate 600x jsou k dispozici v kapacitách 16 GB a 32 GB, které jsou dostatečné pro podporu souborů o velkém objemu, kdy se fotografie snímají ve formátu RAW nebo videa ve vysokém rozlišení (HD). Ke kartám CF Ultimate 600x si uživatelé mohou bezplatně stáhnout software pro obnovu dat od společnosti MediaRECOVER. Paměťové karty Kingston CompactFlash Ultimate 600x mají doživotní záruku a nepřetržitou technickou podporu. Cena 16GB verze se bude pohybovat okolo 2 900 Kč vč. DPH a 32GB verze přijde na cca 5 000 Kč včetně DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení