Menu

Kompaktní firemní NAS WD Sentinel DX4200

15.10.2014 15:30 | Michal Bareš + Přidat komentář
Kompaktní firemní NAS WD Sentinel DX4200

Kompaktní firemní NAS WD Sentinel DX4200 | foto: CHIP

Společnost WD představila kompaktní NAS server Sentinel DX4200 s rychlým procesorem, pevnými disky podnikové třídy a zálohovacím softwarem, který je určen hlavně pro malé a střední firmy.

lrwdfwdsentineldx4200-nahled

WD Sentinel DX4200

WD Sentinel DX4200 představuje kompletní řešení na platformě Windows Storage Server navržené tak, aby splňovalo požadavky dnešních malých a středních firem. WD Sentinel DX4200 kombinuje operační systém Windows Storage Server 2012 R2 s dvoujádrovým procesorem Intel Atom C2338. Kapacita úložiště dosahuje až 16 TB a umožňuje malým a středním firmám postupně rozšiřovat kapacity svého kancelářského úložiště tak, jak roste jejich byznys a požadavky na ukládání dat.

WD Sentinel DX4200  na platformě Windows Storage Server poskytuje několik způsobů, jak může firma ochránit svá data automaticky, bez zásahu uživatele. Zařízení obsahuje pevné disky podnikové třídy, nástroj Windows Storage Spaces, zálohovací software, dodatečné síťové porty a dodatečné zdroje napájení. Zdvojené připojení Gigabit Ethernet podporuje teaming síťovek v modech jako například Adaptive Fault Tolerance (AFT), který automaticky přepne na druhý port v případě selhání sítě, Adaptive Load Balancing, pro sdílení sítě a Static Link Aggregation, pro zvýšení propustnosti díky souběžnému využívání obou síťových adaptérů. WD Sentinel DX4200 je u nás dostupný prostřednictvím vybraných resellerů v konfiguracích od 8 TB do 16 TB.

lr-wdfwdsentineldx4200-backview-nahled

WD Sentinel DX4200

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení