Menu

Kompaktní skener, který šetří místem

20.10.2017 11:05 | Milan Loucký + Přidat komentář
Kompaktní skener, který šetří místem

Kompaktní skener, který šetří místem | foto: CHIP

Společnost Panasonic uvedla na trh novou řadu kompaktních skenerů (KV-S1037), které svou univerzálností dokážou naplnit požadavky každého uživatele i firmy.

Tyto skenery jsou určeny pro prostředí kanceláří, bank, zdravotnických center a pohostinství a umožňují podnikům neomezeně fungovat v prostředí s plně digitálním skenováním.

Oba modely řady (KV-S1037 a KV-S1037X) dosahují rychlostí skenování až 30 ppm/60 ipm při 300 dpi barevně. Řada KV-S1037 nabízí možnost skenování pasů a poradí si s dokumenty o hmotnosti 20–413 g/m2, což je v této třídě skenerů jedinečná vlastnost. Kompaktní design skenerů umožňuje jejich provoz i v nejmenších prostorách na recepčních pultech či na kancelářských stolech a v bodech kontaktu se zákazníkem. Šetříte tak místo, aniž byste museli dělat kompromisy v oblasti výkonnosti.

Skenery řady KV-S1037 se výkonností vyrovnají všem skenerům ve své třídě a dosahují vysoké rychlosti výstupu. Kapacita automatického podavače dokumentů je 50 listů.

Oba modely řady disponují rozhraním USB 3.0 a model KV-S1037X nabízí také zabudované rozhraní pro gigabitový Ethernet a WiFi pro přímé spojení s ostatními zařízeními bez nutnosti použití kabelů.

Zahájení distribuce nového skeneru Panasonic KV-S1037 je plánováno na říjen 2017. KV-S1037X bude k dispozici na začátku roku 2018.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení