Menu

Konference Internet a Technologie představí novinky v projektech CZ.NIC

03.11.2014 11:35 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Konference Internet a Technologie představí novinky v projektech CZ.NIC

Konference Internet a Technologie představí novinky v projektech CZ.NIC | foto: CHIP

Novinky v projektu Turris, aktivity pracovníků akademického sdružení CESNET, ale i aktuální témata českého peeringového uzlu NIX.CZ a řadu jiných příspěvků nabídne odborná konference Internet a Technologie.

„Program letošní podzimní konference chceme věnovat především internetové bezpečnosti. Vyzdvihnout bych chtěl dva bloky o projektu Turris, které zhodnotí jeho aktuální stav a také nastíní některé z připravovaných novinek. Zajímavé jistě budou i prezentace účastníků naší TURRISoutěže. Sám jsem zvědavý, co s Turrisem dokázali členové komunity kolem tohoto projektu vymyslet. Pozornost si jistě zaslouží také aktivity kolegů z akademického sdružení CESNET, prezentace registrátorů nebo vystoupení zástupce NIX.CZ, které letos představilo řadu novinek; možná nás nějaká ještě čeká,“ uvedl Ondřej Filip, výkonný ředitel CZ.NIC.

Hlavní část konference potom doplňují dva workshopy věnované nástroji Selenium a protokolu NETCONF a jazyku YANG.

Konference se koná v sobotu 29. listopadu v prostorách FIT ČVUT v pražských Dejvicích a přihlásit se na ni je možné od dnešního dne. Registrace je otevřena až do pátku 21. listopadu. Registrační formulář je k dispozici na internetových stránkách www.nic.cz/it14.2, kde se lze seznámit i s kompletním programem přednášek a workshopů. Registrovaní zájemci mají vstup na akci zdarma.

nickonfera

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení