Menu

Konference JavaDays 2018 začíná

12.11.2018 12:54 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Konference JavaDays 2018 začíná

Konference JavaDays 2018 začíná | foto: CHIP

Začala největší tuzemská akce zaměřená na Java platformu, dvoudenní odborná konference JavaDays 2018.

Odborníci se shodují, že i když je Java doplňována řadou modernějších nástrojů, její pozice je v současné době neotřesitelná a stále kraluje vývoji podnikových a mobilních aplikací. Navíc aktuálně podle Tiobe Indexu patří k nejoblíbenějším programovacím jazykům vůbec.

Konference JavaDays probíhá po dva dny ve dvou tematicky zaměřených sálech obchodního centra v Vivo Hostivař. Konference letos nabízí celkem 18 přednášek předních českých a slovenských odborníků na Java platformu – například Kamila Ševečka, Jiřího Pinkase nebo Petra Ferschmanna. Z témat vybíráme „Moderní Java aplikace v cloudu“, „Jak psát dlouhodobě udržovatelnou aplikaci“ a „Bitcoin - základy kryptoměny“. Dalšími diskutovanými okruhy jsou například: problematika mikroslužeb, jazyk Kotlin, Java 9, ale také Spring Boot, Single page aplikace, Firebird a další.

Více na stránkách konference www.javadays.cz.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení