Menu
CHIP Speedtest

Kožená aktovka na notebook

22.11.2011 09:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kožená aktovka na notebook
Společnost Sekora consulting uvedla na český trh moderní koženou aktovku na notebook McKlein Hazel Crest.

McKlein Hazel Crest, kterou dodává firma Sekora consulting, je černá kožená aktovka na notebook s praktickým designem se třemi hlavními přihrádkami. Ve vnitřním prostoru aktovky se nachází jedna hlavní přihrádka, která může sloužit k ukládání objemnější listinné dokumentace. Na vnější straně aktovky v její zadní části, pod společnou chlopní se zavíráním na magnetické patentky, jsou umístěny 2 oddíly - přihrádka na notebook a přehrádka k ukládání příslušenství k notebooku nebo drobností jako jsou vizitky, telefon, tužky.
Na přední sparně aktovky jsou umístěny celkem tři přihrádky z toho jedna je uzavíratelná zipem a může sloužit k uložení listinné dokumentace. Druhé dvě jsou samostatné kapsy, které mohou sloužit k ukládání např. klíčů, peněženky apod. Aktovka je prostorná s praktickým uspořádáním.
Taška má vnější rozměry 43 x 31 x 13 cm a hmotnost 2,3 kg. Je dodávána v klasické černé barvě a její cena je 4491 Kč bez DPH (5390 Kč s DPH).


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení