Menu

Kožená aktovka na notebook

22.11.2011 09:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kožená aktovka na notebook

Kožená aktovka na notebook | foto: CHIP

Společnost Sekora consulting uvedla na český trh moderní koženou aktovku na notebook McKlein Hazel Crest.

McKlein Hazel Crest, kterou dodává firma Sekora consulting, je černá kožená aktovka na notebook s praktickým designem se třemi hlavními přihrádkami. Ve vnitřním prostoru aktovky se nachází jedna hlavní přihrádka, která může sloužit k ukládání objemnější listinné dokumentace. Na vnější straně aktovky v její zadní části, pod společnou chlopní se zavíráním na magnetické patentky, jsou umístěny 2 oddíly - přihrádka na notebook a přehrádka k ukládání příslušenství k notebooku nebo drobností jako jsou vizitky, telefon, tužky.
Na přední sparně aktovky jsou umístěny celkem tři přihrádky z toho jedna je uzavíratelná zipem a může sloužit k uložení listinné dokumentace. Druhé dvě jsou samostatné kapsy, které mohou sloužit k ukládání např. klíčů, peněženky apod. Aktovka je prostorná s praktickým uspořádáním.
Taška má vnější rozměry 43 x 31 x 13 cm a hmotnost 2,3 kg. Je dodávána v klasické černé barvě a její cena je 4491 Kč bez DPH (5390 Kč s DPH).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení