Menu

Google daruje prémiový přehrávač hudby: na Play má více než 100.000 stažení

27.03.2020 09:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Google daruje prémiový přehrávač hudby: na Play má více než 100.000 stažení

Google daruje prémiový přehrávač hudby: na Play má více než 100.000 stažení | foto: CHIP

Pokud máte smartphone s Androidem, můžete si nyní zdarma stáhnout přehrávač Qamp. Jindy zpoplatněná aplikace pro přehrávání hudby je momentálně po omezenou dobu k dispozici zdarma.

V současné době placených streamovacích služeb jsou při poslouchání hudby vždy nějaká omezení. Pokud si neplatíte některý z balíků prémiových předplatných, je nutné strpět reklamu, a pak je potřeba myslet i na dostupnost internetové konektivity. Proto je mnohem snazší si do hudební knihovny stáhnout skladby pro možnost poslechu kdykoliv, a to ať už ze streamingu, nebo z CD, YouTube a dalších zdrojů, které používáme. Pak máme hudbu k dispozici off-line a můžeme si ji přehrávat kdy se nám zlíbí. K tomu se nám hodí i audio přehrávač s rozsáhlými možnostmi.

Plná verze aplikace Qamp Music Player by mohla být dobrou volbou. Nabízí audio přehrávač bez reklam, jehož funkce přesahují rámec standardního přehrávače smartphonů s Androidem. Podobně jako u Spotify si můžete vytvořit vlastní seznamy skladeb a upravit zvuk nastavením v ekvalizeru. Knihovna je rozdělena u vybavenějších přehrávačů obvyklým způsobem, svou hudbu si můžete uspořádat různě podle alb, seznamů umělců, fronty, seznamu skladeb apod. Kromě toho aplikace skóruje ještě dalšími zajímavými funkcemi.

Vezměte prosím na vědomí, že náš příspěvek odráží pouze současný stav bezplatné propagační akce a nemůžeme ovlivnit rozhodnutí vývojářů ukončit ji dříve. Při stahování doporučujeme raději vždy zkontrolovat, zda je nabídka stále platná a aplikace je poskytována bezplatně.

Stáhněte si: Qamp Music Player

qamp-logo

Qamp Music Player

CHIP hodnotí Dobrý

Qamp Music Player je praktický audio přehrávač pro smartphony Android. V současné době si jej můžete stáhnout bezplatně, jinak je jeho cena 25 Kč.

Stáhněte si

Komplexní audio přehrávač pro smartphony Android

qamp1

Design je věcí vkusu, nicméně Qamp boduje skvělými funkcemi.

Kromě funkce přehrávání hudby Qamp nabízí některé další užitečné funkce. Díky integrovanému ekvalizeru můžete nastavit podle svých preferencí výšky a basy. Pokud používáte sluchátka, můžete také upravit stereováhu, tedy rozložení hlasitosti mezi pravým a levým uchem. Aplikace také disponuje přednastavenými zvukovými profily pro různé hudební styly, jako např. hip-hop, pop, rock atd.

Co je také praktické, např. pro případ usnutí si můžete nastavit timer a přehrávač po uplynutí nastaveného času přehrávání hudby ukončí. Vývojáři by ještě mohli zapracovat na zastaralém designu a občas těžkopádném ovládání.

Qamp zvládne nejběžnější formáty souborů: MP3, MP4, OGG, WMA, FLAC, WAV, ALAC, WV, TTA, MPC, AIFF.

Špičkové funkce, design jak pro koho

Hudebních přehrávačů pro Android je poměrně bohatý výběr. Opravdu dobré aplikace vynikají buď skvělým designem nebo bohatými funkcemi. Hudební přehrávač Qamp je v tomto ohledu přesvědčivý a nabízí skvělé funkce, ke kterým patří rozsáhlý ekvalizer, timer a různé možnosti sdružování skladeb.

Design playeru není úplně nejmodernější a jeho ovládání občas těžkopádné, nicméně je to samozřejmě věc osobního vkusu a subjektivního dojmu. Nicméně i přesto, pokud chcete mít ve svém smartphonu rozsáhlý přehrávač hudby, měli byste současnou nabídku bezplatného stažení využít.

Mohlo by vás také zajímat: Top 10 srovnávací test sluchátek

Foto v záhlaví článku: Andrea Piacquadio, Pexels.com

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení