Menu

Odpočinková open-world hra pro volný čas: dočasně zdarma ke stažení

02.03.2020 08:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Odpočinková open-world hra pro volný čas: dočasně zdarma ke stažení

Odpočinková open-world hra pro volný čas: dočasně zdarma ke stažení | foto: CHIP

Pro všechny fanoušky počítačového hraní nabízí Epic Games dočasně zdarma perfektní titul z kategorie open-world her. InnerSpace vás vtáhne do neobyčejného světa.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by mohl vypadat vesmír, ve kterém se zcela obrátila gravitace? Pokud ano, máte společné DNA s vývojáři hry InnerSpace. Svět zvaný Inversum, který můžete ve hře prozkoumat, je totiž založen právě na této myšlence. V novém prostředí můžete nejen objevovat nedozírné obzory a staré oceány, ale také najít zbytky vzpomínek a zákoutí, které vás krok za krokem postupně vtahují do herního světa a odhalují vám jeho tajemství.

InnerSpace kombinuje klasickou myšlenku letecké simulace s prvky objevování. Tato kombinace spolu s atmosférickým stylem hudebního doprovodu vytváří relaxační herní zážitek se zajímavou grafikou a minimem omezení. Pokud je to pro vás zajímavé, hru si můžete do čtvrtka 5. března bezplatně stáhnout prostřednictvím obchodu Epic Games Store.

Stáhněte si: InnerSpace

innerspace-logo

InnerSpace - plná verze

CHIP hodnotí Dobrý

V InnerSpace můžete prozkoumat neomezené světy v neobvyklém a kreativním prostředí.

Stáhněte si

InnerSpace: kde získat hru zdarma

innerspace1

V herním světě Inversum je toho hodně k vidění a objevování.

Odkaz v popisném rámci o hře, uvedený výše, vás přivede na stránku akce hry. Zde se můžete přihlásit do svého účtu u Epic Games. Pokud jej ještě nemáte, jednoduše pomocí asistenta provedete potřebnou registraci a založení účtu.

Jakmile je vaše registrace úspěšně provedena, klikněte na položku nabídky "Store" a v dalším okně si vyberte obrázek s nápisem InnerSpace.

Na následující obrazovce klikněte na tlačítko "Zdarma" a potvrďte souhlas s licenční smlouvou. Nakonec znovu klikněte na tlačítko "Odeslat objednávku" a hra se dostane na váš účet. Pokud si ji budete chtít hned vyzkoušet, klikněte na tlačítko "Instalovat" a spusťte stahování.

Vlastní tempo

Videohry, ve kterých si tempo a rozdělení úkolů zcela určuje jen hráč, nejsou běžné. Ale zejména pro začátečníky nebo jen pro relaxaci mají doslova cenu zlata. Přesně se totiž přizpůsobují různým stylům hraní.

V InnerSpace pro vás není nic předepsáno, nic vás nelimituje. Jednoduše máte k dispozici otevřený svět, který můžete prozkoumávat. Kolik přitom chcete sbírat vzpomínek a kolik času v něm strávíte, je jen a pouze na vás.

Mohlo by vás také zajímat: Srovnávací test Top 10 herních monitorů

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení