Menu

Stahujte po krátkou dobu zdarma: výkonný video editor je k dispozici bezplatně

12.03.2020 20:20 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Stahujte po krátkou dobu zdarma: výkonný video editor je k dispozici bezplatně

Stahujte po krátkou dobu zdarma: výkonný video editor je k dispozici bezplatně | foto: CHIP

Pro plnění různých úkolů zpravidla potřebujete desítky různých nástrojů. U programu VideoProc tomu tak ale není. Ať už konvertujete, stahujete nebo upravujete, video editor zvládne vše.

Schopný program skóruje také díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní. A co je v tuto chvíli nejlepší, software v hodnotě 2000 Kč je na krátkou dobu k dispozici zdarma.

Nástrojů pro práci s videi je k dispozici celá řada a mnoho z nich se zaměřuje na plnění jednotlivých funkcí. Ty zpravidla zahrnují střih a úpravy klipů, stahování videí nebo vytváření screencastů. Namísto celého arzenálu programů ale můžete použít pouze jeden: VideoProc kombinuje všechny tyto funkce do jednoho programu.

Video editor obsahuje čtyři moduly. Může být použit k úpravě videí, převádění DVD, stahování videí z internetu a pořizování snímků obrazovky. Obvykle stojí plná verze programu kolem 2000 Kč, v současné době si jej ale můžete pořídit zcela zdarma.

Stáhněte si: VideoProc

videoproc-logo

Plná verze: VideoProc 3.5

CHIP hodnotí Dobrý

S programem VideoProc můžete snadno upravovat a převádět videa - v současné době je k dispozici ke stažení zdarma plná verze v hodnotě 2000 Kč.

Stáhněte si

VideoProc: stahujte, převádějte a upravujte videa

videoproc1

Pomocí programu VideoProc můžete snadno převádět a upravovat videa.

Ve video modulu programu VideoProc najdete editační funkce. Pokud však hledáte profesionální program pro editaci videa, pravděpodobně budete poněkud zklamáni. Jsou však k dispozici základní funkce pro editaci videa, stejně jako bohaté možnosti převodů a efektů.

Modul DVD obsahuje různé funkce pro převod DVD. Můžete jej použít k ukládání filmů na PC a k extrahování souborů z DVD. To je zvlášť užitečné, pokud například chcete zálohovat obsah vašich DVD v cloudu pro případ jeho poškození nebo ztráty.

V download modulu můžete zadat odkazy z YouTube nebo jiných zdrojů pro stažení videí nebo zvuku. Také se můžete na YouTube přihlásit pomocí svého účtu a načíst např. svůj kompletní playlist. Čtvrtý modul programu VideoProc obsahuje nahrávač obrazovky, pomocí kterého můžete provádět záznamy z obrazovky nebo nahrávat videa pomocí webkamery.

Skvělý pro začátečníky

VideoProc je solidní nástroj pro každého, kdo si chce občas převést nebo upravit video. Video editor se samozřejmě nepřibližuje profesionálním nástrojům, jako je např. DaVinci Resolve, ale na druhou stranu pro práci s ním nepotřebujete několik týdnů školení, a přitom výsledek získáte po několika minutách. VideoProc také skóroval celou řadou funkcí, koneckonců nabízí i možností screen recordingu, nahrávání obrazovek, a stahování videí ze streamovacích služeb. Proto se vyplatí být rychlý a program si stáhnout, dokud je k dispozici zdarma.

Mohlo by vás také zajímat: FastStone – Určitě lepší obrázkový editor, než "Fotky" ve Windows

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení