Menu

Test: Lamax Beat Prime P-1

30.08.2016 11:49 | Michal Bareš + Přidat komentář
Test: Lamax Beat Prime P-1

Test: Lamax Beat Prime P-1 | foto: CHIP

Nevšední Bluetooth handsfree špunty se snadno nosí, protože váží jen 14 gramů a pro připojení k mobilnímu zařízení nepotřebují kabely.

Pecky jsou k sobě připojeny krátkým, 56cm kabelem s látkovým nemotavým povrchem, na kterém je umístěn ovladač s mikrofonem a baterií. V praxi tak nosíte sluchátka v uších a pod bradou vede jen drobný kablík, který je zásobuje zvukem a energií. Ta vydrží přibližně na 4–5 hodin provozu a nabíjí se microUSB konektorem. Ovladačem lze regulovat hlasitost, přeskakovat mezi stopami a přijímat a ukončovat hovory. Pecky se dodávají s microUSB kabelem a náhradními gumovými vložkami do uší tří velikostí, v balení jsou pak i záúšníky pro bezpečnější uchycení pecek v uších. Pecky velmi dobře tlumí hluk okolí a spolehlivě brání pronikání hudby do okolí. Zajímavou vychytávkou jsou magnety, kterými lze obě pecky spojit, takže pokud je momentálně nepoužíváte, můžete je nosit na krku jako náhrdelník. Magnety ale nejsou tak silné, abychom jim bezvýhradně věřili. Kovové pecky mají překvapivě dobrý zvuk, zvláště v oblasti basů, které jsou výrazné, ale ne přehnané. Středy jsou příjemně neutrální, výšky by ale chtěly trochu dobrousit. Atmosféra je možná až příliš neutrální, chybí lepší prokreslení hudebních nástrojů, ale reprodukce hlasů je velmi dobrá. Za cenu okolo 1 200 Kč však tato sluchátka nehrají vůbec špatně. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Super sluchátka, koupil jsem si je na základě této recenze a můžu všem doporučit. Hrají fakt perfektně, ale hlavně skvěle drží v uších.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení