Menu
CHIP Speedtest

Test: Well Milesight MS-N1009-UT

26.10.2015 08:50 | Radek Kubeš
Test: Well Milesight MS-N1009-UT

Miniaturní nahrávací zařízení Well Milesight MS-N1009-UT slouží jako server pro správu záznamu z dohledových a bezpečnostních kamer.

K zařízení lze připojit až devět IP kamer s nejvýše Full HD rozlišením a jejich záznam je možné ukládat na jeden či dva pevné disky. S ohledem na rozměry zařízení je jasné, že podporovány jsou 2,5palcové disky (HDD či SSD), přičemž každý může mít kapacitu až 2 TB. Montáž disků je snadná, ale neobejdete se při ní bez šroubováku. Chlazení zajišťuje malý, téměř nehlučný ventilátor i kovový obal nahrávacího zařízení, sloužící jako pasivní chladič. Příznivá je i spotřeba, která se pohybuje kolem 6 wattů. Server se ovládá prostřednictvím webového rozhraní, ale zároveň můžete přímo k zařízení připojit klávesnici a myš a díky HDMI konektoru i displej. Při konfiguraci a sledování záznamů z kamer se pak obejdete i bez počítače. HDMI výstup podporuje až 4K rozlišení, takže můžete na 4K displeji sledovat najednou záběry ze čtyř Full HD kamer v plném rozlišení. Nahrávací zařízení podporuje všechny běžné typy IP kamer, které vyhledá v síti a nabídne jejich přehlednou správu, zobrazení záběrů a samozřejmě i nahrávání. Nechybí ani funkce detekce pohybu, nastavení časového harmonogramu pořizování záznamu nebo zasílání upozornění e-mailem. Zajímavostí je dostupnost nahrávacího zařízení Well Milesight MS-N1009-UT v několika barvách, konkrétně ve stříbrné, černé a zlaté. 

Síťové videovstupy / KOMPRESE VIDEA

9 kanálů / H.265 (HEVC), H.264

PŘIPOJENÍ

HDMI, 1× Gigabit LAN, 2× USB 2.0, 2× SATA 2,5“ HDD 

rozměry a hmotnost (bez disků)

80 × 120 × 80 mm, 479 g

CENA

cca 7 200 Kč

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání