Menu

„Kreativní“ USB flash disky

13.12.2010 14:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
„Kreativní“ USB flash disky

„Kreativní“ USB flash disky | foto: CHIP

Kingston Digital představuje novou generaci USB flash disku DataTraveler Mini Fun G2 v různých barvách. Druhá generace flash disku vám umožní mít vždy s sebou důležitá data – v zábavném a miniaturním provedení.

Nejnovější modely společnosti Kingston se vyznačují barevným, pogumovaným pouzdrem a miniaturním provedením. Tyto ‚zábavné‘ a různobarevné disky je navíc možné spojovat jeden s druhým a vytvářet tak rozmanité objekty a zajímavé tvary.
Pogumované pouzdro zajišťuje odolnost. Díky miniaturní velikosti a jasným barvám najde tento USB flash disk uplatnění doma, ve škole i na cestách. Flash disk Kingston DataTraveler Mini Fun G2 je k dispozici v kapacitách 2 GB, 4 GB a 8 GB, přičemž každá kapacita má vlastní kombinaci barev. Cena se pohybuje od 165 do 324 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení