Menu

Kurýr odveze nefunkční tiskárnu od vašich dveří

03.05.2011 11:56 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kurýr odveze nefunkční tiskárnu od vašich dveří

Kurýr odveze nefunkční tiskárnu od vašich dveří | foto: CHIP

HP zavádí novou službu - porouchané tiskárny už není nutné odvážet do servisu, společnost si je sama vyzvedne a opravené přiveze zpět k vám domů.

Společnost Hewlett-Packard začala pod názvem Door-To-Door nabízet nový servisní program, který umožňuje snazší a pohodlnější postup v případě poruchy tiskárny HP.  S novou službou není potřeba odnášet porouchané produkty HP do lokálního servisu, namísto toho si je vyzvedne autorizovaná kurýrní společnost, která techniku do servisu doručí a opravenou ji přiveze zpět.
Služba je dostupná pro celou Českou republiku a Slovensko a to na telefonních číslech - 810 222 222 pro Českou republiku a 0850 111 256 pro Slovensko.
Nová služba Door-To-Door přináší klientům úsporu času spojenou s řešením servisu. Pokud se klientovi porouchá tiskárna značky HP, stačí pouze kontaktovat servisní linku. Porouchané zařízení, které klient nahlásí do druhé hodiny odpolední, odveze kurýrní služba hned následující pracovní den, jinak je maximální lhůta pro převzetí 48 hodin. Autorizovaným logistickým partnerem, který svoz zásilek pro HP zajišťuje, je společnost DPD.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení