Menu

Kurz kontrakyberkriminálníků

05.03.2012 20:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kurz kontrakyberkriminálníků

Kurz kontrakyberkriminálníků | foto: CHIP

Víte, jak zajistit bezpečnost svých dat a zachovat si soukromí na internetu? Nejlepší cestou je být o krok před hackery. Ať už chcete účinně chránit svá data před zvědavýma očima, nebo se naopak dostat k datům cizím, je tu pro vás seminář Počítačové školy Gopas „Kyberkriminálníkem snadno a rychle“. Proběhne 15. března 2012 od 10 do 17 hodin v konferenčním sále pražského BB Centra.
„Cílem je jednoduše vysvětlit účastníkům semináře, jak se mají chránit v kyberprostoru nebo jak se stát „hackerem“ za 7 hodin,“ říká Michal Altair Valášek, nejvýraznější osobnost platformy ASP.NET a lektor Počítačové školy Gopas. V jednodenním semináři lektor ukáže několik základních hackerských technik a představí formy efektivní obrany proti nim.

Na kurzu zasednou vedle sebe do lavic právníci, účetní a daňoví poradci i začínající kyberrebelové, zkrátka vybraná společnost. Společně se seznámí s typy hrozeb na webu a naučí se je provozovat i eliminovat. Dozvědí se také, jak zajistit i nabourat bezpečné připojení k internetu a případnou anonymitu uživatele. Poznají formy bezpečného uchovávání či přenášení dat, ale také způsoby narušení těchto jistot. Více informací najdete na webu Gopas.cz

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení