Menu

Lenovo B70: výkonný notebook

26.08.2015 12:03 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Lenovo B70: výkonný notebook

Lenovo B70: výkonný notebook | foto: CHIP

Lenovo má v nabídce nový výkonný notebook Lenovo B70, který podle výrobce kombinuje to nejlepší ze stolního počítače a přenosného notebooku a umožňuje i sledování filmů i hraní her. 

Lenovo B70 je zařízení, které svým uživatelům poskytne výkon procesorů až Intel Core i7, operační systém Windows 8.1 a 17,3palcový HD+ (1600 x 900) matný displej s úpravou proti odleskům. Výkon procesoru podporuje až 16 GB operační paměti LPDDR3L a dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce 940 s 2GB grafickou pamětí, která zvládne graficky náročné aplikace a poradí si i s hraním počítačových her.

Dostatek prostoru pro všechna firemní data, oblíbené filmy a hry poskytne až 1TB úložiště s 8GB hybridní pamětí. Díky DVD mechanice a certifikovaným stereo reproduktorům Dolby je vhodný také pro sledování filmů a seriálů. Rychlá WiFi a 720p webkamerka umožňuje pořádání videokonferencí. Notebook Lenovo B70 je na našem trhu dostupný za cenu od 14 989 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení