Menu

Lenovo má nový showroom v Praze

23.10.2017 20:21 | Komerční sdělení + Přidat komentář
Lenovo má nový showroom v Praze

Lenovo má nový showroom v Praze | foto: CHIP

Společnost MARSANN IT, působící na slovenském i českém trhu, nedávno otevřela svůj nový showroom v Praze.

Od září mohou všichni zákazníci a fanoušci značek Lenovo a Motorola navštívit moderně zařízený showroom v prostorech business centra River Garden III (přízemí budovy D) v Praze v městské čtvrti Karlín.

Na tomto místě si návštěvníci showroomu mohou osobně vyzkoušet nejlepší produkty značky Lenovo a Motorola a zároveň mají možnost využít služeb autorizovaného servisu, který společnost MARSANN IT realizuje v rámci celé České republiky. Showroom a servis je pro zákazníky otevřen v pracovní dny od 9:00 do 19:00 hodin.

Kromě notebooků, stolních počítačů, all-in-one zařízení či gaming produktů sérií ThinkPad a IdeaPad si tady mohou návštěvníci zakoupit smartphony série Motorola, která spadá pod značku Lenovo. K dispozici je i originální příslušenství.

Nově otevřený showroom v Karlíně je pokračováním provozovny, která kdysi působila v nákupním centru Galerie Harfa. Její obnovený barevný interiér byl navržen s důrazem na různorodost nabízeného sortimentu.

Oficiální otevření showroomu probíhalo za přítomnosti top business partnerů a zástupců značky Lenovo a Motorola v České republice.

Ambasadory se stali fotbaloví reprezentanti Matěj Vydra a Jakub Jugas, kteří přímo na pódiu převzali smartphony Moto G5 Plus.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení