Menu

Lenovo MIIX 300: tablet s funkcemi notebooku

31.10.2015 15:14 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Lenovo MIIX 300: tablet s funkcemi notebooku

Lenovo MIIX 300: tablet s funkcemi notebooku | foto: CHIP

Společnost Lenovo rozšiřuje své portfolio tabletů s operačním systémem Windows o nový model MIIX 300. Má čtyřjádrový procesor Intel a 10,1palcový IPS displej. V kombinaci s odnímatelnou klávesnicí, která slouží zároveň jako kryt, se změní na funkční počítač.

Tablet Lenovo MIIX 300 má 10,1palcový HD (1280x800) 5bodový vícedotykový displej typu ISP, takže je dobře čitelný z různých úhlů. Praktická velikost displeje navíc umožňuje pohodlnou práci s dokumenty, přehrávání filmů i hraní her.

Dostatečný výkon zajišťuje tabletu MIIX 300 čtyřjádrový procesor Intel Atom Bay Trail-T CR spolu s operační pamětí o velikosti 2 GB DDR3L. Vnitřní úložiště má kapacitu až 64 GB  a lze ho rozšířit pomocí microSD karty. Baterie tabletu udrží podle výrobce zařízení v chodu až 9 hodin.

Lenovo MIIX 300 je vybaven dvěma fotoaparáty, předním 2Mpx a zadním 5Mpx a integrovaným mikrofonem, které uživatelům umožní zachytit momentky nebo se zúčastnit videochatu. Tablet je dodáván s odnímatelnou klávesnici, díky které mohou uživatelé používat zařízení jako notebook i tablet. Speciální systém zavěšení umožňuje měnit nastavení úhlu obrazovky stejně jako na klasickém notebooku. Klávesnice zároveň slouží jako ochranný kryt, který při zavření ochrání tablet před poškozením nebo poškrábáním. Lenovo MIIX 300 je na českém trhu dostupný za cenu od 5 989 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení