Menu

Lenovo Miix – tablet s klávesnicí a W8

17.07.2013 10:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Lenovo Miix – tablet s klávesnicí a W8

Lenovo Miix – tablet s klávesnicí a W8 | foto: CHIP

Lenovo začne v srpnu prodávat nový tablet Miix s 10,1“ IPS displejem (1366 x 768 bodů), 64GB úložištěm, procesorem Intel Atom, klávesnicí a operačním systémem Windows 8. Díky obalu s klávesnicí bude možné tablet snadno používat i jako ultrapřenosný notebook. Miix má stát 12 000 Kč vč. DPH.

 

 

 

Odnímatelné pouzdro s klávesnicí obsahuje integrovanou baterii, která v kombinaci s akumulátorem nacházejícím se uvnitř tabletu nabídne podle výrobce až 10 hodin provozu. Tablet je poháněn dvoujádrovými procesory Intel Atom a nabízí 64 GB vestavěné paměti rozšiřitelné o 32 GB pomocí paměťové karty microSDHC. Podle informací od výrobce váží tablet včetně obalu s klávesnicí 1,2 kg a má tloušťku 10 mm. Je vybaven čelní webkamerou pro video chat, integrovaným Bluetooth 4.0, Wi-fi a volitelně nabízí připojení 3G. Výrobce neuvádí, zda se bude v jeho ceně nacházet i licence pro používání Office 2013.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení