Menu

Lenovo Vibe S1 Lite pro noční selfie

09.08.2016 15:45 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Lenovo Vibe S1 Lite pro noční selfie

Lenovo Vibe S1 Lite pro noční selfie | foto: CHIP

Firma Lenovo rozšiřuje portfolio stylových smartphonů o model Vibe S1 Lite. Smartphone je vybaven zdokonaleným předním 8Mpx fotoaparátem s vestavěným bleskem, takže si poradí s pořizováním autoportrétů i v noci. Má 5“ Full HD IPS displej a dostatečný výkon.

Smartphone Lenovo Vibe S1 Lite osmijádrový 64bitový procesor MTK 6753, 2 GB RAM a operačním systémem Android 5.1 Lollipop. Baterie o kapacitě 2700 mAh zajistí podle výrobce dostatek výdrže pro náročnější uživatele. Vestavěné 16GB úložiště je možné rozšířit pomocí microSD karty až na 48 GB. Potěší i podpora dvou SIM karet.

Lenovo Vibe S1 Lite disponuje předním 8Mpx fotoaparátem se zdokonalenou pětidílnou čočkou a vestavěným bleskem. Ten zvládne zachytit selfie snímky nejen ve dne, ale i v noci. Zadní 13Mpx fotoaparát je vybaven BSI senzorem, rychle ostřící PDAF technologií a dvoubarevným bleskem, který optimalizuje barevné tóny podle okolního osvětlení. Nechybí ani několik režimů snímání.

Uživatelé mohou snímky dále upravovat nebo si je jen prohlížet na 5“ Full HD IPS displeji. Zároveň je mohou okamžitě sdílet díky podpoře vysokorychlostního připojení LTE (4G) a přeinstalovaným aplikacím pro přístup na Facebook, Twitter či Skype. Veškerý obsah je možné sdílet s jinými zařízeními prostřednictvím aplikace Lenovo SHAREit bez nutnosti využití datového nebo Wi-Fi připojení. Smartphone Lenovo Vibe S1 Lite je dostupný za cenu od 5 999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    No určitě si budu kupovat mobil jen kvůli „zelfý“. To jistě.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení