Menu

Lenovo Yoga 2 Pro v prodeji

12.11.2013 15:23 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Lenovo Yoga 2 Pro v prodeji

Lenovo Yoga 2 Pro v prodeji | foto: CHIP

Vícerežimový Ultrabook Yoga 2 Pro s vylepšeným výkonem je již dostupný na českém trhu. Je lehčí, tenčí a výkonnější než předchozí verze. Stejně jako jeho předchůdce vybaven panty, díky kterým ho uživatelé mohou používat ve čtyřech různých režimech.

lenovo-yoga-2-pro-nahled

Ultrabook Lenovo Yoga 2 Pro je poháněný čtvrtou generací procesorů Intel Core a je postavený na operačním systému až Windows 8.1. V kombinaci s operační pamětí až 8 GB DDR3L, až 512 GB SSD a integrovanou grafikou Intel HD 4400 představuje zařízení s dostatečným výkonem pro práci i zábavu. Mezi různými aktivitami lze snadno přecházet, ať už uživatelé pracují v režimu notebooku, stojanu, stanu nebo tabletu. Yoga 2 Pro je vybavena softwarem Yoga Picks, který pro každý ze čtyř režimů doporučuje nejvhodnější aplikace.

lenovo-yoga-2-pro-stan-nahled

13,3palcový displej s technologií IPS a se širokými pozorovacími úhly má rozlišení QHD+ (3200×1800 bodů). Displej Ultrabooku lze jednoduchým pohybem přetočit až o 360 stupňů, přičemž jednou z jeho předností je možnost dotykového ovládání až deseti prsty najednou. Pro práci v noci nebo při špatném osvětlení je Yoga 2 Pro vybavena podsvícenou klávesnicí. Váží necelých 1,4 kg a tenký je pouhých 15,5 mm. Konvertibilní Ultrabook Lenovo Yoga 2 Pro ve stříbrném provedení je dostupný za cenu od 26 999 Kč, v oranžové barvě bude dostupný v prosinci.

lenovo-yoga-2-pro-stojan-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení