Menu

Levitující reproduktor

13.01.2017 16:07 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Levitující reproduktor

Levitující reproduktor | foto: CHIP

Levitating Portable Speaker (model PJ7) vyniká neobvyklým futuristickým designem a podle výrobce, kterým je firma LG, i skvělým zvukem. 

Poměrně drobný reproduktor, inspirovaný tvarem a vzhledem turbíny, se doslova nadnáší nad levitační stanicí, v níž je umístěn silný elektromagnet. Čistý zvuk s vyváženými výškami i basy zajišťuje 360° všesměrový reproduktor, zesilovač umístěný v levitační stanici a technologie Dual Passive Radiator. Reproduktor na jedno nabití vydrží až deset hodin přehrávání, přičemž při vybití baterie se automaticky snese do stanice a pokračuje v přehrávání i během nabíjení. Díky splnění standardu IPX7, tedy odolnosti vůči nepříznivým podmínkám, je levitující reproduktor možné používat i v přírodě. Další předností je i možnost simultánního připojení dvou zařízení pomocí Bluetooth.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení