Menu

LG Viewty Snap

30.07.2010 09:29 | Redakce Chip + Přidat komentář
LG Viewty Snap

LG Viewty Snap | foto: CHIP

LG představuje nový LG Viewty Snap (LG GM360), telefon vybavený fotoaparátem s vysokým rozlišením a rychlým přístupem na sociální sítě, který dodá vašemu mobilnímu životu jiskru.

Do telefonu s luxusním kovovým vzhledem a 3,0“ dotykovým displejem se výrobcům povedlo zabalit fotoaparát s vyspělými funkcemi, aplikace na podporu sociálních sítí a přizpůsobitelné a navíc snadno ovladatelné uživatelské prostředí.

S 5MPx fotoaparátem můžete zachytit až devět sekvenčních snímků těsně za sebou a díky technologii Optic-all ZoomTM budou vaše snímky mnohem ostřejší než při focení s klasickým digitálním zoomem. Zabudovaný blesk pak zajistí vysokou kvalitu fotografií a videa i v těch nejméně příznivých podmínkách. Všechny obrázky je následně možné upravovat pomocí kreslicího panelu a odeslat snadno prostřednictvím MMS nebo e-mailem.

Nahrané aplikace umožňují rychlý přístup na sociální sítě Facebook nebo Twitter stejně tak jako k vašemu e-mailovému účtu. S aplikací LiveSquare přiřadíte vašim přátelům avatary pro usnadnění komunikace při příchozích hovorech i zprávách. 

LG Viewty Snap je maximálně přizpůsobitelný a dovolí vám tak nejen upravit si barevné rozhraní úvodní obrazovky, ale i vybrat si z mnoha widgetů, které se budou zobrazovat na pozadí. Stylový design telefonu je podpořený luxusními kovovými prvky a k dostání je hned v několika barvách.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení