Menu

Logitech Big Bang – odolné pouzdro pro iPady

22.04.2014 13:27 | Michal Bareš + Přidat komentář
Logitech Big Bang – odolné pouzdro pro iPady

Logitech Big Bang – odolné pouzdro pro iPady | foto: CHIP

Pouzdro Logitech Big Bang má ochránit iPad před pádem až y výšky 1,8 metru, před poškozením následkem polití a ještě poslouží jako stojánek. Verze pro iPad Air stojí 2 749 Kč a pro iPad mini 2 199 Kč, v prodeji bude od května.

bigbang-enviro-nahled

Logitech Big Bang

Logitech Big Bang je tenké a lehké pouzdro s ultra vysokým stupněm ochrany pro iPad Air, iPad mini a iPad mini s Retina displejem, které je pomáhá chránit před pády, nárazy do displeje, poškrábáním a politím. Majitelé zmíněných verzí iPadu jej ocení zvlášť pokud tablet půjčují na hraní dětem nebo s ním často vyrážejí do přírody. Pouzdro je vyrobeno z materiálu, který vstřebává nárazy, a kryt chrání jak tělo iPadu, tak jeho displej před náhodnými pády, nárazy, poškrábáním a politím. Pouzdro poslouží i jako stojánek, v němž je možné iPad naklonit v několika úhlech.

bigbang-air-red-nahled

Logitech Big Bang

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení