Menu

Snadná tvorba profi videí s Logitech Capture

19.12.2018 08:31 | Milan Loucký + Přidat komentář
Snadná tvorba profi videí s Logitech Capture

Snadná tvorba profi videí s Logitech Capture | foto: CHIP

Logitech Capture spolupracuje s webkamerami Logitech C920, C922 a BRIO 4K Pro. Tento software pomáhá kreativcům připravovat technicky dokonalý obsah přímo z těchto webkamer.

„Na YouTube a dalších platformách sdílení obsahu můžeme najít mnoho špičkových videí, ale jejich příprava bývá často složitá a zabere spoustu času,“ říká Guillaume Bourelly, produktový ředitel portfolia webových kamer Logitech. „Logitech Capture má v kombinaci s našimi webkamerami zjednodušit nahrávání videa tak, aby mohl každý snadno vytvářet obsah, který vypadá, jako by ho připravil profesionál. Autoři mohou využívat přechody, filtry a další efekty a sdílet svoje videa na nejoblíbenějších sociálních sítích, jako jsou YouTube, Facebook, Instagram a další.“

Pomocí Logitech Capture můžete nahrávat z více zdrojů, například ze dvou webkamer současně nebo kombinovat obraz z webkamery s obsahem obrazovky, a uspořádat jednotlivá obrazová okna podle potřeby jako „obraz v obrazu“.

Aplikace Logitech Capture umožňuje nahrávat obraz také na výšku ve formátu 9:16 a optimalizovat ho pro mobilní telefony a příspěvky na sociálních sítích. Můžete dokonce streamovat obraz z webkamery přímo na YouTube, aniž byste museli používat složitý enkodér. Během streamování budete mít stále k dispozici i všechny možnosti editace a úprav obrazu v aplikaci Logitech Capture.

Logitech Capture nabízí také funkce, známé z televizního studia. Můžete zapnout barevné klíčování k doplnění pozadí, využívat prolínací efekty při přepínání zdrojů nebo měnit velikost a barvu okrajů obrazového okna. Přímo z aplikace můžete navíc pořizovat statické snímky a nastavovat hlasitost zvuku z mikrofonu.

A to ještě není všechno. Logitech Capture umožňuje nastavovat kameru, takže si můžete zvolit zorné pole, poměr stran a rozlišení obrazu. Zkušení uživatelé mohou nastavovat také vyvážení bílé barvy, automatické ostření a rychlost snímání. Logitech Capture uloží všechna nastavení do uživatelského profilu.

Program Logitech Capture podporují Windows 7 a vyšší verze a můžete ho získat zdarma na webu Logitech.com odkazem na stažení programu. Tento software nahrazuje a vylepšuje funkce, které byly dříve k dispozici v programu Logitech Webcam Software (LWS).

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení