Menu

Logitech H760: Volné telefonování

20.08.2010 09:21 | Redakce Chip + Přidat komentář
Logitech H760: Volné telefonování

Logitech H760: Volné telefonování | foto: CHIP

Abyste mohli telefonovat přes Internet a poslouchat hudbu, aniž by vás obtěžovaly připojovací kabely, společnost Logitech dnes představila bezdrátovou náhlavní sadu Logitech Wireless Headset H760. Je určena pro hlasové i video hovory, poslech hudby, jakož i pro filmy a PC hry, a umožňuje vám hovořit a poslouchat – a přitom se třeba procházet nebo tančit – až do vzdálenosti 12 metrů od vašeho počítače a po dobu šesti hodin, kterou vydrží baterie.

Logitech však nezůstal pouze u komfortu bezdrátového připojení plug-and-play. Díky lehkému provedení se sluchátkovým páskem za hlavou je bezdrátová náhlavní sada Logitech H760 velmi pohodlná, přizpůsobí se tvaru a velikosti hlavy a dobře drží, i když budete přecházet z místnosti do místnosti.
Aby vše, co budete chtít poslouchat, znělo ještě lépe, headset Logitech H760 nabízí vestavěný ekvalizér, jenž optimalizuje barvu zvuku pro hlas, hudbu a filmy. Ovládací prvky jsou snadno přístupné a umožňují vám přímo na náhlavní sadě měnit hlasitost, pozastavit přehrávání hudby a pohybovat se ve zvoleném playlistu. Navigace je kompatibilní s přehrávači Windows Media Player a iTunes a ovládání hlasitosti funguje pro jakýkoli zdroj zvuku, včetně video a hlasových hovorů. Mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku odstraňuje při hovoru obtěžující zvuky z daného prostředí a automaticky se vypne, jakmile jeho raménko otočíte pryč od úst.

Cena a dostupnost

Očekává se, že bezdrátová náhlavní sada Logitech Wireless Headset H760 bude ve Spojených státech a v Asii k dostání v srpnu a v Evropě během září za doporučenou maloobchodní cenu 2490 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení