Menu

Logitech K810 – klávesnice nejen pro Windows 8

15.10.2012 11:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Logitech K810 – klávesnice nejen pro Windows 8

Logitech K810 – klávesnice nejen pro Windows 8 | foto: CHIP

Logitech představil novou klávesnici, určenou hlavně pro mobilní zařízení s Windows 8. Bezdrátová Bluetooth Illuminated Keyboard K810 má podsvícená tlačítka, lze ji připojit až je třem zařízením najednou a bude stát pěkný ranec.

 

 

 

Podsvícená klávesnice s rozložením kláves navrženým pro Windows 8 a s možností dobíjení používá pro připojení rozhraní Bluetooth, díky němuž ji lze spárovat až se třemi přístroji současně, a je kompatibilní se zařízeními, která používají operační systémy Windows, iOS a Android. Klávesnici tak můžete mít připojenou k počítači, tabletu a smartphonu a máte možnost mezi nimi snadno přepínat stiskem jediného tlačítka.

Klávesnice dokáže automaticky přizpůsobovat intenzitu podsvícení kláves a používá čidlo přiblížení, takže dokáže zapnout podsvícení v okamžiku, kdy na ní uživatel položí ruce, a automaticky upraví jeho intenzitu podle úrovně osvětlení v místnosti.

Klávesnici je možné dobíjet přes USB port a podle výrobce vydrží na plné nabití pracovat po dobu 10 dnů (tento údaj závisí na způsobu, jakým s ní uživatel bude zacházet, a na druhu použití). Díky snadno použitelnému USB kabelu můžete na klávesnici pracovat i tehdy, když se bude právě nabíjet. Dále je vybavena praktickým vypínačem a má indikátor stavu nabití, který vás upozorní, že je nutné klávesnici dobít. Podsvícená klávesnice připojovaná přes rozhraní Bluetooth Logitech K810 má speciální klávesy pro navigaci v prostředí operačního systému Windows 8. Například pomocí klávesy Start se snadno a rychle přesunete na výchozí obrazovku Windows 8, zatímco funkční klávesa App Switching vám usnadní přecházení mezi aplikacemi, které máte otevřené. Klávesnice by měla být k dostání od listopadu za doporučenou cenu 2 499 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení