Menu

Malá bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Keyboard K360

01.07.2011 09:31 | Redakce Chip + Přidat komentář
Malá bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Keyboard K360

Malá bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Keyboard K360 | foto: CHIP

Společnost Logitech představila novou kompaktní bezdrátovou klávesnici, která je díky o 20% menším rozměrům vhodná hlavně pro notebooky. K dostání bude za doporučenou cenu 749 Kč.

Klávesnice Logitech Wireless Keyboard K360 byla navržena tak, aby ušetřila místo, a tak je o 20 procent menší než standardní klávesnice. Logitech Wireless Keyboard K360 nabízí snadné nastavení a životnost baterie trvající roky, navíc má klávesy pro internet a média, díky nimž lze snadno ovládat zábavu jediným dotykem.
Díky životnosti baterie až tři roky nebude podle výrobce uživatel muset řešit dobíjení. Díky plug-and-play zapojení bez nutnosti instalovat ovladače ji uživatelé budou moci používat za několik sekund od vybalení. Připojení k počítači či notebooku je realizováno pomocí klasického 2,4GHz bezdrátového připojeníprostřednictvím miniaturního přijímače Logitech Unifying. Díky malým rozměrům může přijímač zůstat trvale zasunut v notebooku a není nutné jej odpojovat, když jste na cestách. Technologie Logitech Unifying také umožňuje snadné připojení další kompatibilní myš, klávesnice nebo doplňkové numerické klávesnice, aniž by se uživatelé museli starat o další USB přijímače.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení