Menu

Mall.cz doručuje v Brně a Bratislavě v den objednání

01.08.2017 15:12 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Mall.cz doručuje v Brně a Bratislavě v den objednání

Mall.cz doručuje v Brně a Bratislavě v den objednání | foto: CHIP

V Praze zavádí novou službu v rámci expresního doručení zboží a v Brně a Bratislavě začíná doručovat v den objednání.

Nová služba MALL až k Vám nabízí pražským zákazníkům dodatečné expresní doručení zboží z pobočky, na níž si ho nechali připravit k osobnímu odběru. Službu nabízí Mall.cz ve spolupráci s externím partnerem, startupem DoDo. Specializovaní kurýři zákazníkům vyzvednou zboží na pobočce a doručí na požadované místo, a to i v případě, že za objednávku zákazník doposud ještě nezaplatil. Zákazník pak při předání uhradí zboží kurýrovi v hotovosti nebo pomocí platební karty spolu s expresním poplatkem za doručení ve výši 99 Kč. V budoucnu by se služba měla rozšířit i do dalších větších měst, kde má Mall.cz vlastní výdejny.

Nejčastěji si zákazníci nechají vozit zboží střední velikosti a převážně těsně před vypršením lhůty 5 dnů pro vyzvednutí na pobočce. Službu MALL až k Vám využívají také v případech, kdy chtějí mít objednané zboží co nejdříve, ale nemají kdy se na pobočku dostat. Expresní kurýři DoDo vozí zásilky nejen autem, ale fungují i v pěším módu a při kratších vzdálenostech využívají MHD.

Službu MALL až k Vám testuje Mall.cz již od konce loňského roku, kdy ji začal nabízet zákazníkům jako doplňkovou možnost vyzvednutí zboží. Služba obstála i v nejnáročnějším období Vánoc, které dostatečně prověřily kapacitu a infrastrukturu logistiky společnosti DoDo.

Mall.cz navazuje na inovace v logistice z loňského roku, kdy rozšířil plochu distribučního centra z 30 tisíců metrů čtverečních na 50 tisíc metrů a zahájil spolupráci se sítí výdejních míst Uloženka.cz. Nyní Mall.cz pokrývá takřka 90 % populace ČR a v Praze, Brně a Bratislavě doručuje přímo v den objednání. V Praze stačí, když si zákazník objedná zboží ve všední dny do 13 hodin, v Brně do 11:30, a v Bratislavě pak objednávky z dopoledních hodin distribuuje výdejní místo v ulici Čierniševského.  

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení