Menu

Megapixel otevřel multifunkční prodejnu pro fotografy ve stylu Social Store

17.05.2013 07:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Megapixel otevřel multifunkční prodejnu pro fotografy ve stylu Social Store

Megapixel otevřel multifunkční prodejnu pro fotografy ve stylu Social Store | foto: CHIP

Společnost Megapixel, český prodejce digitální techniky, otevřela prodejnu v konceptu Social Store. V industriálních prostorách bývalého pivovaru v pražských Holešovicích vyrostl designový ráj pro nadšence do fotografování.

 

Prodejna není určena pouze pro pokročilé fotografy. Na své si podle zástupců firmy Megapixel přijdou i začátečníci, které se zde mohou nechat vést a učit formou pravidelných workshopů.

 

Interiér prodejny vybízí k vyzkoušení nejmodernějšího fotografického vybavení. Všichni členové proškoleného personálu jsou podle firmy Megapixel aktivními fotografy, proto dokážou pomoci, poradit a správně nasměrovat zákazníky. V přízemí prodejny je na ploše 500 m2 volně vystaveno 3 500 nejprodávanějších modelů fotoaparátů, objektivů a další digitální techniky. Součástí je i knihovna s odbornými publikacemi a kavárna s kávou doubleshot.

Vrchní patro slouží jako ateliér, kde pravidelně probíhají workshopy pro začínající i pokročilé fotografy. Kterýkoliv z návštěvníků může využít ateliér pro testování vyhlédnutého fotoaparátu. Pořízené snímky lze následně vytisknout na profesionální tiskárně. Celý proces probíhá pod dohledem lektora. Loňský obrat Megapixelu byů 301 milionů korun. Ten by měla nová prodejna navýšit o 8 - 10 %.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení