Menu

Menší a rychlejší tiskárny LaserJet

16.04.2015 12:33 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Menší a rychlejší tiskárny LaserJet

Menší a rychlejší tiskárny LaserJet | foto: CHIP

Společnost HP představila přepracovanou řadu tiskáren LaserJet. Díky novým tonerovým náplním spotřebují podle HP tyto tiskárny až o 53 % méně energie, jsou až o 40 % menší a probuzení z režimu spánku i tisk jim zabere méně času.

hp-jetintelligence-nahled

Nová řada tiskáren představuje podle firmy HP nejvýznamnější inovaci v rodině HP LaserJet od uvedení prvního modelu v roce 1984. S originálními tonerovými náplněmi HP s technologií JetIntelligence lze totiž vytisknout až o 33 % více stránek. I přes odolnější obal se nové měkké jádro toneru taví při mnohem nižší teplotě – proto jej není třeba tolik zahřívat. Výsledkem je skokově vyšší výtěžnost kompaktnější a energeticky efektivnější tiskárny.

Při prevenci před neautorizovaným přístupem k důvěrným tiskovým úlohám a snižování odpadu z chybně vytištěných úloh pomáhá technologie HP JetAdvantage Private Print. Každá tisková úloha je uložena v cloudu, dokud se uživatel nepřihlásí a nevyžádá si úlohu z tiskárny. HP JetAdvantage Private Print rovněž podporuje čtečku karet HP Common Card Reader pro rychlé ověření uživatelů, stejně jako mobilní aplikaci pro pohodlnou tiskovou správu a tisk z tabletů či smartphonů s iOS a Androidem.

Nové tiskárny HP LaserJet a multifunkční zařízení nabízejí menší rozměry, jednodušší instalaci i nastavení a také začnou při přechodu z režimu spánku tisknout až o 40 % rychleji v porovnání s konkurenčními tiskárnami.

Nová produktová řada zahrnuje:

  • HP Color LaserJet Pro M252 – kompaktní a energeticky efektivní tiskárna s rozměry až o 33 % menšími. Je navržena pro plnění potřeb malých pracovních týmů.
  • HP Color LaserJet Pro MFP M277 – nejmenší laserové multifunkční zařízení nabízí nejrychlejší oboustranný tisk ve své třídě.
  • HP Color LaserJet Enterprise M552 a M553 –tiskové zařízení pro větší pracovní skupiny s 5 až 15 uživateli, kteří vytisknou až 6 000 stránek měsíčně. Při vysoké rychlosti tisku dosahují nejnižší spotřeby energie a nejrychlejšího oboustranného tisku ve své třídě.

Ceny a dostupnost

  • HP Color LaserJet Pro M252 je již v prodeji za doporučenou cenu od 5 300 Kč.
  • HP Color LaserJet Pro MFP M277 je již v prodeji za doporučenou cenu od 8 400 Kč.
  • HP Color LaserJet Enterprise M552 je již v prodeji za doporučenou cenu od 13 999 Kč
  • HP Color LaserJet Enterprise M553 je již v prodeji za doporučenou cenu od 12 399 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení