Menu

Microsoft a bezpečnost

24.05.2010 05:09 | Redakce Chip + Přidat komentář
Microsoft a bezpečnost

Microsoft a bezpečnost | foto: CHIP

Microsoft představil nové bezpečnostní produkty, které firmám umožňují větší zabezpečení dat v rámci firemní komunikace.

Nové produkty Forefront Protection 2010 pro platformu Microsoft Office SharePoint Server 2010 a Active Directory Federation Services 2.0 (AD FS 2.0) pro Windows Server zajišťují bezpečnou podnikovou spolupráci odkudkoliv a v kterémkoliv čase.  Forefront Protection 2010 pro SharePoint poskytuje antivirovou ochranu a zároveň zabraňuje uživatelům nahrávat nebo stahovat infikované dokumenty, prohlížet nevhodný obsah na internetu či citlivé informace. Pro zjednodušení správy obsahuje Forefront Protection 2010 pro SharePoint vestavěnou konzoli pro správu, předdefinované náhledy při prohledávání škodlivých souborů a virů v reálném čase, statistiky počtu virů a automatické aktualizace podpisu.
Funkce Active Directory Federation Services 2.0  pro Windows Server usnadňuje společnostem komunikaci a spolupráci uvnitř i vně podniku při zajištění nízkých nákladů na provoz a vysokých požadavků na zabezpečení.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení