Menu

Microsoft publikoval českou verzi nového kancelářského balíku

25.01.2013 12:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
Microsoft publikoval českou verzi nového kancelářského balíku

Microsoft publikoval českou verzi nového kancelářského balíku | foto: CHIP

Předplatitelé služeb MSDN a TechNet mají nově k dispozici lokalizační balíček pro Microsoft Office 2013 i kompletní český instalátor nejnovější verze rozšířeného kancelářského balíku.

Doplňování dalších jazykových verzí Office 2013 je jistě předzvěstí brzkého uvedení finálního produktu na trh. Microsoft ovšem zatím nespecifikoval termín všeobecné dostupnosti Office 2013 a české ceny jednotlivých verzí kancelářského balíku můžeme jen odhadovat ze zveřejněných cen v amerických dolarech.

Jisté je jen to, že domácí uživatelé získají poprvé přístup ke cloudové službě Office 365, která na základě ročního předplatného zprostředkuje všem členům domácnosti nejnovější verze kancelářských aplikací a prostor v úložišti SkyDrive na ukládání dokumentů.

V současné době je stále možné pracovat s Customer Preview verzí Office 2013, která bude, podle vyjádření Microsoftu, plně funkční ještě 60 dní po uvedení finální verze na trh.

Nové funkce a vlastnosti Office 2013 podrobně představujeme v březnovém vydání Chipu, které vyjde 22. 2. 2013.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení