Menu

Microsoft Surface Pro 6 a Surface Laptop v ČR

12.03.2019 13:46 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Microsoft Surface Pro 6 a Surface Laptop v ČR

Microsoft Surface Pro 6 a Surface Laptop v ČR | foto: CHIP

Společnost Microsoft oznámila rozšíření nabídky zařízení Surface na nové trhy ve střední a východní Evropě. Surface Pro 6 a Surface Laptop se tedy bude oficiálně prodávat i v České republice.

Microsoft tak reaguje především na požadavky nadnárodních firem, aby mohly pořídit zařízení Surface na globální úrovni a mohly vybavit své zaměstnance v regionálních pobočkách a kancelářích. Od 1. května 2019 autorizuje komerční partnery k prodeji vybraných konfigurací Surface Pro 6 for Business a Surface Laptop 2 for Business pro firemní zákazníky na dalších 11 evropských trzích: v Bulharsku, České republice, Estonsku, Chorvatsku, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Rumunsku, Řecku, Slovinsku a na Slovensku.

Zařízení budou mít klávesnici s mezinárodní angličtinou (klávesnice Surface Pro Type se prodává samostatně) a operační systém bude v lokálních jazycích - vše bude dostupné od 1. května 2019.

Vybrané konfigurace Surface Pro 6 for Business a Surface Laptop 2 for Business jsou: Surface Pro 6 i5/8/256GB Platinum a Surface Laptop 2 i5/8/256GB Platinum.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení