Menu

Miniaturní akční kamera Genius

31.10.2014 13:00 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Miniaturní akční kamera Genius

Miniaturní akční kamera Genius | foto: CHIP

Firma Genius přináší na trh novinku z řady Life Cam – akční kameru s vodotěsným pouzdrem, Genius Life-Shot FHD300. Kamera je určena aktivním lidem, kteří chtějí mít své zážitky a sportovní výkony zaznamenané. Váží jen 36 g.

life-shot-fhd300-1-blue-nahled

Kamera Genius Life-Shot FHD300 je vybavena 8megapixelovým sensorem od Sony. Podporované jsou tři různé způsoby, jakými může uživatel zaznamenat veškeré okamžiky, a to fotografie, video a časosběrná videa. Videa jsou nahrávána ve Full HD kvalitě 1920×1080 a jsou ukládána na paměťovou kartu formátu microSDHC.

Pořizovat záběry je možné za každého počasí, a to díky odolnosti kamery IPX5, což umožňuje její použití i za velmi silného deště. Součástí balení je také vodě odolné pouzdro, které uživateli dává možnost ponoření se s kamerou do vody až do hloubky 3 m. Další doplněk, který ocení cyklisté, je držák na kolo umožňující připevnění kamery na řídítka. Spolu se stativem, který je také součásti balení, je možné pořizovat snímky ke každé příležitosti.

Důležitou funkcí kamery Life-Shot FHD300 je možnost připojení přes Wi-Fi. Pomocí aplikace Genius Life-Shot může uživatel propojit svůj smartphone nebo tablet s kamerou přes Wi-Fi a mít tak okamžitý přistup k videím a fotografiím. Díky tomu lze sdílet nahrávky s přáteli na sociálních sítích nebo je přehrávat přímo z kamery na tabletu.  Mobilní aplikace je dostupná jak pro systémy Android, tak i pro iOS. Rozměry kamery jsou 110×230×65mm a váží pouhých 36 g.

Specifikace Genius Life-Shot FHD300

 • Typ sensoru: 8M 1 / 3.2” SONY sensor
 • Připojení: USB, WiFi
 • Rozlišení: Full HD – 1920×1080p
 • Baterie: 700 mAh Li-polymer
 • Rozměry: 110×230×65mm – 36g
 • Součást balení: Kamera Genius Life-Shot FHD300, USB nabíjecí kabel, držák na kolo, šňůrka na krk, vodotěsné pouzdro do 3m, stativ, manuál
 • Doporučená cena: 2 650 Kč

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Dobrý den. prosím Vás já jsem si tuto kameru zakoupil,ale nevím jak a kde mám najit aby jsem mohl kameru nastavit (čas,datum,sekvence fotek atd,) Mužete mě prosím poradit?

  Reagovat na komentář

  Zvuk

  Dobrý den, mám takovou prozbu, kamera fachá tak jak má ale, nenahravá zvuk jak se to děla aby to nahrávalo zvuk.
  Děkuji

  Reagovat na komentář

  Reakce na Vladak: Takže správné rozměry jsou 50×45×25 mm. Ještě jednou děkujeme za upozornění.

  Reagovat na komentář

  Reakce na Vladak:
  Dobrý den. To máte pravdu. Jde sice o údaje výrobce (http://www.genius-europe.com/…ktdetail.php?…), ale při takovýchto rozměrech by těžko vážila 36 g. Někde se stala chyba. Děkujeme za upozornění. Zjistím správné rozměry.

  Reagovat na komentář

  Rozměry

  Asi se pletu, ale mě ta miniaturní kamera vychází na pořádného „macka“ velikosti tabletu. Ale jinak by to mohla být dobrá věc pro akční lidi.

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení