Menu

Mio Moov M300: Levná navigace

19.10.2010 07:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
Mio Moov M300: Levná navigace

Mio Moov M300: Levná navigace | foto: CHIP

Společnost Mio Technology představuje nový přírůstek do řady navigací Moov - M300CEU Adria. Nejlevnější model této řady přináší kvalitu a zkušenosti značky Mio, 3,5palcový dotykový LCD displej, kvalitní GPS modul a především velmi podrobné mapy třinácti evropských zemí, mezi kterými nechybí Chorvatsko, Slovinsko nebo třeba Rakousko, řazení v jízdních pruzích a roční aktualizaci map zdarma.

Moov M300 překvapí ostrou, antireflexní, 3,5palcovou dotykovou obrazovkou, která je schopna inteligentně přepnout zobrazení z denního režimu na noční, a navíc perfektně funguje i za ztížených světelných podmínek. Navigace je vybavena novým modulem GPS SiRFInstantFixII, díky kterému rychle získává signály ze satelitů a tím i rychlejší připojení GPS. Nezradí vás proto ani v džungli velkoměsta, ve které mohou být signály GPS blokovány vysokými budovami. Mluvené pokyny výjezdu z dálnice zase pomáhají s orientací na rušných dálničních uzlech. Příjemný hlas vás rovněž upozorní na místa, kde mohou být umístěny radary. Nechybí samozřejmě ani funkce navádění do jízdních pruhů, která vás na cestách zvukově i opticky navede do správného jízdního pruhu tak, abyste vždy při příjezdu na křižovatku nebo na sjezd z dálnice byli tam, kde potřebujete a bezpečně dojeli do cíle.
Navigace pracuje bez problémů. Je vybavena softwarem Mio Map s nejnovějšími mapami pro rychlé a přehledné plánování vašich cest a nabízí také interní paměť o velikosti 1 GB s možností dalšího rozšíření SD kartami. GPS je napájena lithiovou baterií o dostatečné kapacitě, která váš přístroj udrží funkční i při dlouhých cestách. Tenká a lehká navigace Mio Moov M300 je ideální pro každého, kdo hledá bezpečnou a spolehlivou navigaci za velmi přijatelnou cenu 2 290 Kč včetně DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Manual

    Dobrý den, dostali jsme po mladých navigaci Mio Moov M 300, ale bet manuálu. Mohla bych poprosit o poslání manuálu? Předem děkuji.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení