Menu

Mobilní aplikace Facebook vám pomůže najít volně dostupnou Wi-Fi

21.09.2017 14:50 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Mobilní aplikace Facebook vám pomůže najít volně dostupnou Wi-Fi

Mobilní aplikace Facebook vám pomůže najít volně dostupnou Wi-Fi | foto: CHIP

Pokud máte ve smartphonu nainstalovanou mobilní aplikaci Facebook pro Android, nebo iOS, můžete ji využít pro vyhledání volně dostupné Wi-Fi sítě a ušetřit si tak mobilní data.

Tuto funkci najdete přes nastavení (ikona tří pruhů vpravo nahoře). V otevřené nabídce vyhledejte »Aplikace« a na konci seznamu aplikací klikněte na volbu »Zobrazit všechny«. Poté se objeví nabídka všech aplikací Facebook, kde najdete i aplikaci »Najít Wi-Fi«. Pokud na ní kliknete, Facebook vyhledá nejbližší volně přístupné Wi-Fi sítě. Pokud chcete mít přehled o tom, kde přesně Wi-Fi síť najdete, klikněte vpravo nahoře na »Mapa«.

wifi2(1)-nahled

Objeví se mapa, kde modrý bod představuje vaší polohu a červeně jsou označeny nejbližší volné Wi-Fi sítě. Rozkliknout pak můžete konkrétní Wi-Fi síť a zjistíte, jak se jmenuje a zda je podnik otevřený. Na danou lokalitu se také můžete nechat navigovat po kliknutí na »Zobrazit trasu«. 

wifi4-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení