Menu

Mobilní technologie v rukou klinické medicíny

21.08.2016 12:41 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Mobilní technologie v rukou klinické medicíny

Mobilní technologie v rukou klinické medicíny | foto: CHIP

Klinika Mediestetik nabídla svým zákazníkům mobilní aplikaci s věrnostním programem. Za instalaci aplikace získává majitel mobilu hned konzultaci zdarma a bodové ohodnocení.

Klinika Mediestetik jako vůbec první klinika v Česku nabídla svým zákazníkům mobilní aplikaci s věrnostním programem. Při každé návštěvě kliniky stačí během platby za ošetření předložit telefon s nainstalovanou aplikací, na níž budou načteny body z aktuální útraty, a to až do výše 17 % z hodnoty ošetření. Díky aplikaci má klient také přehled o aktuálních slevových akcích a nabízených odměnách, které může v rámci věrnostního programu čerpat.

Zákazník Mediestetiku může získat 2 – 17 % z hodnoty ošetření, podle toho, jaká je celková výše útraty. Jeden bod se počítá jako 1 koruna, tudíž pokud bude vaše celková útrata například 15 000 Kč, s věrnostní aplikací dostanete zpět 3 % z částky (450 bodů). Za získané body je možné vybrat ošetření buď z nabízených akcí, nebo jimi zaplatit jakékoliv jiné ošetření, které klinika poskytuje.

Není nutné však šetřit celou částku, ale body lze zaplatit i část ošetření. Pokud tak má pacient na svém kontě 2 500 bodů a chce podstoupit například ošetření RegenPlazma v hodnotě 5 000 Kč, může 2 500 Kč zaplatit body a 2 500 Kč doplatit, navíc z těchto 2 500 Kč čerpá další body na svůj účet.

Mobilní aplikaci s věrnostním programem pod názvem Mediestetik si můžete stáhnout v App StoreGoogle Play a v Windows Marketu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení