Menu
CHIP Speedtest

Google rozdává výkonný přehrávač hudby: verze Android Pro je krátkodobě zcela zdarma

30.11.2019 07:30 | Jiří Palyza
Google rozdává výkonný přehrávač hudby: verze Android Pro je krátkodobě zcela zdarma

Majitelé smartphonů s Androidem si v současnosti mohou v obchodě Google Play zdarma stáhnout hudební přehrávač Qamp.

Poslouchání hudby není vždy úplně snadné: Spotify a další služby vyžadují aktivní internet a pokud chcete poslouchat co chcete a bez reklam, tak prémiové předplatné. I tak máte přístup k hudbě pouze prostřednictvím oficiální aplikace. Je mnohem snazší vytvořit si hudební knihovnu s písněmi z disků CD, YouTube a podobných zdrojů na mobilním telefonu s možností přehrávání v režimu offline. K tomu je dobré mít k dispozici rozsáhlý přehrávač hudby.

Plná verze aplikace Qamp Music Player Pro vám nabízí audio přehrávač bez reklam, jehož funkce přesahují standardní přehrávač smartphonů na Androidu. Takže si můžete podobně jako na Spotify vytvořit vlastní playlisty a zvuk upravit pomocí ekvalizéru. Knihovna je rozdělena na "Všechny skladby", "Seznam skladeb", "Frontu", "Seznam umělců" a "Seznam alb". Kromě toho vás aplikace může zaujmout některými dodatečnými funkcemi.

Náš příspěvek odráží současný stav bezplatných akcí, které mohou mít jen dočasné trvání. Při stahování si zkontrolujte, zda je nabídka stále platná a aplikace je k dispozici zdarma.

qamp-logo
Qamp Music Player Pro - Aplikace pro Android 1.1.112    
„Qamp Music Player Pro“ je praktický audio přehrávač pro smartphony Android. V současné době je aplikace v hodnotě 65 Kč k dispozici zdarma.

 

Qamp Music Player Pro: rozsáhlý audio přehrávač pro smartphony Android

qamp1

Design je věcí vkusu, ale hudební přehrávač Qamp Pro zaboduje skvělými funkcemi.

Kromě schopnosti přehrávat hudbu nabízí Qamp i další užitečné funkce. Vestavěný ekvalizér umožňuje nastavit výšky a basy podle vašich preferencí. Pokud používáte sluchátka, můžete také upravit vyvážení hlasitosti mezi pravým a levým uchem. Aplikace také poskytuje přednastavené zvukové profily pro hudební žánry, jako je hip hop, pop nebo rock.

Co je také praktické: prostřednictvím časového nastavení si můžete určit, kdy Qamp automaticky ukončí přehrávání hudby. Na čem by ale vývojáři měli zapracovat je staromódní design a částečně komplikované ovládání. Qamp si poradí s nejběžnějšími formáty souborů: MP3, MP4, OGG, WMA, FLAC, WAV, ALAC, WV, TTA, MPC, AIFF.

Top funkce, design je ale záležitostí vkusu

Hudebních přehrávačů pro Android je široký výběr. Opravdu dobré aplikace vystupují z davu buď skvělým designem, nebo velkým rozsahem funkcí. Zejména tím přesvědčí Qamp Pro, který nabízí celou řadu skvělých funkcí, ke kterým patří rozsáhlý ekvalizér, timer a seznamy skladeb.

Design přehrávače hudby není úplně moderní a jeho ovládání je občas těžkopádné, je to ale věc subjektivního dojmu. Pokud chcete mít ve svém smartponu rozsáhlý hudební přehrávač, měli byste určitě využít bezplatnou akci a aplikaci si sami vyzkoušet.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání