Menu
CHIP Speedtest

Prémiová aplikace krátkodobě zdarma: stáhněte si výkonného správce souborů pro Android

30.08.2019 12:00 | Jiří Palyza
Prémiová aplikace krátkodobě zdarma: stáhněte si výkonného správce souborů pro Android

Pokud ho vůbec máte, předinstalovaný správce souborů v Androidu ovládá jen ty nejnutnější funkce. Pokud chcete větší pohodlí a pokročilejší nabídku, sáhnete po alternativách.

Mnoho uživatelů Androidu to dobře zná. Už po několika měsících se množství datového smetí v telefonu vyjme z rukou. Ať už jde o screenshoty, downloady, fotky ze sociálních sítí, na telefonu se prohlédnou jednou a už nikdy více. Pokud hledáte konkrétní soubor, je to nervující. Abyste se neztratili v daty zahlceném mobilu a mohli pracovat se soubory rychleji, je dobré instalovat výkonný správce souborů. Jeden z nich, schopný File Manager od Augustro, je v Obchodu Google Play v současné době k dispozici ke stažení zdarma.

Aplikace je vybavena chytrým rozhraním a můžete si ji přizpůsobit podle vlastních představ. Můžete si změnit téma, barvy nebo štítky v aplikaci nebo použít doplňkové funkce, jakým je integrovaný app-manager, správce aplikací.
File Manager je jinak placený a náš příspěvek vychází z momentální situace, kdy je k dispozici zdarma. To se však v každé chvíli může změnit, proto se při stahování vždy ujistěte, zda je nabídka stále platná.

File Manager by Augustro dobrý
Šik správce souborů pro mobilní telefony s Androidem. Krátkodobě je poskytován zdarma, jinak je jeho cena 19,90 Kč. stáhněte si

 

File Manager: toto může být váš alternativní správce souborů pro Android

filemanager

File Manager: šikovný správce souborů je v Obchodu Google Play momentálně k dispozici zdarma.

Na výchozí obrazovce aplikace najdete všechny soubory seřazené podle kategorií, jakými jsou obrázky, audio, videa a soubory ke stažení. Pokud kliknete na kategorii, máte různé možnosti prohlížení a filtrace souborů.

Další silné stránky File Managera jsou v jeho přizpůsobivosti. Přesuňte se do menu aplikace a zde pod položkou Vzhled můžete provést nastavení různých vlastností podle svého vkusu. Máte na výběr různé barevné kombinace nebo lze vytvořit i vlastní. Můžete také deaktivovat kulaté ikony a dělící čáry u aplikací pokud s tím nejste spokojeni. Dále můžete změnit počet sloupců v zobrazení složek.

S File Managerem získáte všechny funkce, který by měl dobrý správce souborů pro chytré telefony obsahovat. Volně přizpůsobitelné rozhraní se super plus. Pokud si ceníte vlastností, jako je pěkný vzhled a přehledné uživatelské rozhraní, doporučujeme File Manager instalovat, zvlášť dokud je k dispozici zdarma.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení