Menu

Velké překvapení od Samsungu: letité modely smartphonu Galaxy ještě dostanou aktualizaci

26.09.2022 14:45 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Velké překvapení od Samsungu: letité modely smartphonu Galaxy ještě dostanou aktualizaci

Velké překvapení od Samsungu: letité modely smartphonu Galaxy ještě dostanou aktualizaci | foto: Jean van der Meulen/Pixabay

Mnoho majitelů oblíbených mobilů Galaxy jihokorejského výrobce bude příjemně překvapeno. V současné době uživatelé, kteří ještě mají sedm let starý smartphone S6, nečekaně dostávají aktualizaci.

Čekal by to už opravdu málokdo. Majitelé modelů Samsung Galaxy S6, včetně typů S6 Edge a S6 Edge Plus, získávají v Belgii a Nizozemsku ještě i pro tak staré mobily aktualizaci. Zařízení byla uvedena na trh v roce 2015 a už nebyla několik let aktualizována.

Jedná se o aktualizaci firmwaru na verze G920FXXU6EVG1, G925FXXU6EVG3 a G928FXXU5CVG3.

Překvapivá aktualizace pro Galaxy S6: jde o vylepšení GPS?

s6

Samsung neprozradil konkrétně, jaká všechna vylepšení nový firmware obsahuje. Vzhledem k charakteru nedávných updatů, které obdržely modely S7 a S8, pravděpodobně jde mimo jiné i o systém GPS. | Zdroj: Shutterstock

Konkrétnější seznam vylepšení, která výrobce do aktualizace zařadil, není k dispozici. Zmiňuje se pouze o zlepšení stability zařízení, opravách chyb a některých nových nebo vylepšených funkcích.

Samsung překvapil už minulý měsíc, a to aktualizací pro Galaxy S7 a S8. Je docela možné, že vylepšení GPS, která byla v jejich rámci zavedena, se dostanou i do modelů S6.

V současnosti hlásí aktualizaci pouze uživatelé v Belgii a Nizozemsku. Předpokládá se ale, že nový firmware brzy obdrží i uživatelé v ostatních zemích.

Zdroj: Android Authority

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení