Menu

Moderní výuka na základních školách díky AV MEDIA

11.11.2014 14:29 | Michal Bareš + Přidat komentář
Moderní výuka na základních školách díky AV MEDIA

Moderní výuka na základních školách díky AV MEDIA | foto: CHIP

Využití nejmodernějších technologií při výuce na základních školách představuje společnost AV MEDIA letos na podzim sérií seminářů a workshopů. Na konferenci SMART klub představuje zapojení notebooků, tabletů i telefonů do výuky, včetně jejich propojení s interaktivní tabulí. 

 

web-avmedia-nahled Díky výukovému softwaru SMART Notebook 14, jehož součástí jsou nyní i aplikace pro žákovská zařízení, je práce s těmito zařízeními mnohem jednodušší a zajímavější jak pro žáky a studenty, tak i pro učitele. Umožňuje žákům zapojit se do diskuze posíláním textových odpovědí, anebo obrázků z jejich žákovských mobilních zařízení, které se pak zobrazí celé třídě. Žákovské notebooky, tablety a chytré telefony jsou tak vhodným nástrojem pro procvičování probírané látky a podporují individuální i týmovou spolupráci.

„Jsme rádi, že můžeme učitelům i žákům přiblížit možnosti, které nabízí současné technologie. Cílem zapojení moderních technologií a řešení do výuky je především zvýšit motivaci žáků a jejich připravenost pro budoucí život. SMART Notebook 14 ve spojení s žákovskými zařízeními a interaktivní tabulí je výborným nástrojem pro moderní aktivní digitální výuku,“ říká k tomu Hanuš Horák, obchodní ředitel segmentu školy z AV MEDIA.

Součástí SMART klubů jsou také workshopy zaměřené na práci s různými technologiemi – měřící systémy PASCO, jazyková laboratoř Robotel, interaktivní stůl SMART Table nebo SMART digitální třída. AV MEDIA představuje i novinky v oblasti cloudového řešení s využitím pro školní prostředí: SMART Amp, Google Apps, Office 365 a TOGLIC. Během konference se účastníci seznamují i s obsahem pro interaktivní tabule od nakladatelství FRAUS, Alter a Oxford University Press.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení