Menu

Modulární videokonferenční systém Rally

26.03.2019 14:08 | Milan Loucký + Přidat komentář
Modulární videokonferenční systém Rally

Modulární videokonferenční systém Rally | foto: CHIP

Společnost Logitech dnes poprvé v České republice prezentovala kompletní prémiový videokonferenční systém Logitech Rally s modulárním příslušenstvím.

low-resolution-jpg-rally-camera-front-r Kamera Rally nabízí Ultra-HD 4K rozlišení, modulární audio komponenty, rozsáhlé možnosti řízení otáčení/naklánění/zoomu (PTZ) a technologii Logitech RightSense, která automaticky nastavuje vhodné záběry účastníků konference, optimalizuje barvu a jas jejich obličejů a zvyšuje srozumitelnost hlasu pro usnadnění a zpříjemnění průběhu jednání. Celý systém přináší studiovou kvalitu obrazu, výjimečnou čistotu zvuku a automatizované snímání videokonferencí, které lze plně přizpůsobit jednacím prostorám. Toto řešení je proto ideální pro konferenční místnosti, zasedačky, učebny i velké schůzovní prostory, které se videokonference využívají každý den.

Každá část systému Rally se pyšní špičkovým průmyslovým provedením vhodným do profesionálního prostředí. Výrobky Rally umožní každému prezentovat se během videokonference v nejlepším světle, ale současně i každá část systému vypadá úžasně sama o sobě. Profesionální kamera PTZ je ústředním bodem systému s matnou černou povrchovou úpravou a břidlicově šedými kovovými prvky. Díky vysoké kvalitě materiálů a zpracování, úhledně srovnané kabeláži a elegantnímu průmyslovému designu jsou produkty Rally vhodným doplňkem všech architektonických prostorů i jejich luxusního vybavení. Dokonale se hodí do každého prostoru.

infografika-prace-odkudkoliv-png Kamera Rally s Ultra HD obrazovým senzorem se vyznačuje ostrým obrazem, mimořádnými barvami a výjimečnou optickou věrností při rozlišení až 4K. Modulární řešení je ideální pro konferenční prostory prakticky libovolného tvaru a velikosti. S inteligentní funkcí PTZ (náklon – otočení – přiblížení) zachytí 4K obrazový senzor kamery Rally všechny osoby v místnosti i v kvalitním detailu.

Kamery Rally mají integrovanou sadu technologií Logitech RightSense, které umožňují optimalizovat nastavení a vyvážení obrazu, a to i při nedostatku světla či při protisvětle. Funkce RightSight dokáže bezchybně rozeznat všechny účastníky bez ohledu na jejich vzdálenost od objektivu. Funkce RightLight umí rozlišit obličej od pozadí místnosti a vytvořit tak přirozeně vypadající odstíny pleti. Funkce RightSound potom dokáže vytvářet čistý zvuk potlačením hluku na pozadí, automatickým vyvážením dynamického hlasu a zaměřením se na aktuálního řečníka. Výsledkem je kvalitnější průběh jednání zcela bez nutnosti vašeho zásahu.

Na rozdíl od běžných videokonferenčních systémů má Logitech Rally oddělené reproduktory a mikrofony. Při umístění reproduktorů blízko displeje je zvuk lépe propojen s obrazem a hlasy vzdálených účastníků přicházejí z přední části místnosti, jak to lidé intuitivně očekávají. Reproduktory v čele místnosti mají bohatší zvuk než běžné stolní reproduktory. Samostatné mikrofony zas zajišťují vynikající zvuk a účinnější potlačení hluku a ozvěny.

Díky obrazovému a stolnímu rozbočovači jsou všechny kabely, prvky Rally i počítač potřebný k jednání skryté. Oba rozbočovače jsou připojeny pomocí jediného kabelu CAT6, ale samy nabízejí celou řadu konektorů, díky kterým můžete umístit počítač u obrazovky nebo u stolu. Vstup HDMI na stolním rozbočovači odstraňuje nutnost používat drahé redukce kabelů a umožňuje vše propojit během okamžiku.

Logitech Rally je kompatibilní téměř se všemi videokonferenčními službami, například BlueJeans, Google Hangouts Meet, Microsoft Skype for Business, Microsoft Teams, Zoom atd.

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení