Menu

Multimediální centrum pro online zábavu

22.09.2017 11:07 | Milan Loucký + Přidat komentář
Multimediální centrum pro online zábavu

Multimediální centrum pro online zábavu | foto: CHIP

Multimediální centrum Evolveo MultiMedia Box M4 je multimediální přehrávač podporující Ultra HD 4K a HDR a pracující s operačním systémem Android 7.1 Nougat. Evolveo MultiMedia Box M4 se snadno instaluje i ovládá a dokáže udělat z obýváku s velkou televizní obrazovkou centrum multimediální zábavy.

O dostatek výkonu pro hraní her i pro přehrávání videa 4K se stará čtyřjádrový 64bitový 2,0GHz procesor společně s grafickým procesorem Mali-450 a 2 GB operační paměti. K tomuto multimediálnímu centru lze přes USB port připojit externí úložiště (například externí disk nebo USB flash disk) s filmy, hudbou nebo fotografiemi. Tyto soubory lze pak snadno pomocí předinstalované aplikace KODI na televizní obrazovce přehrávat. Aplikace KODI nabízí příjemné uživatelské rozhraní, možnost úpravy vzhledu a také snadné používání s dálkovým ovladačem. Multimediální soubory lze obdobně přehrávat i z paměťových karet díky instalované čtečce. S podporou funkce Miracast je možné zobrazit a přehrát obsah Android tabletu nebo mobilního telefonu.

Multimediální centrum podporuje HLD (Hybrid Log-Gamma), nový video kodek VP9 a také formát HDR10 (vysoký dynamický rozsah) pro mnohem jasnější a živoucí barvy, s opravdu temnou černou. Samozřejmostí je hardwarové dekódování přehrávání videa ve vysokém rozlišení Utra HD 4K2K s kompresním formátem H.265/HEVC a video výstup HDMI 2.0a.

Přehrávač podporuje video aplikace iVysilani (Česká televize), iPrima (Prima TV), Stream.cz a další internetová vysílání.

Evolveo MultiMedia Box M4 je k dostání v síti vybraných prodejců a internetových obchodech za doporučenou cenu 2490 Kč.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení