Menu

Multimediální smartphone VIBE X3

14.12.2015 11:13 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Multimediální smartphone VIBE X3

Multimediální smartphone VIBE X3 | foto: CHIP

VIBE X3 je 5,5“ smartphone, který je mimo jiné vybavený reproduktory s Dolby Atmos a technologií Lenovo Sound. 

Společnost Lenovo uvedla na trh nový smartphone Lenovo VIBE X3, který je vybaven audio a video inovacemi. Jako první smartphone na světě nabídne VIBE X3 svým uživatelům duální přední reproduktory s technologií Dolby Atmos v kombinaci s jasným 5,5“ Full HD displejem a optimalizací Lenovo Sound.

Smartphone se podle výrobce díky předním komorovým stereo reproduktorům může pochlubit hlasitějším a kvalitnějším zvukovým výstupem, který v kombinaci s technologií Dolby Atmos přináší realistický zážitek z poslechu hudby nebo filmů. Konfigurovaný systém 3 mikrofonů a kodek Wolfson Audio filtrují okolní hluk a zvyšují kvalitu nahraného zvukového záznamu. Zadní 21Mpx fotoaparát s možností nahrávání videa až v kvalitě 4K Ultra HD stejně jako přední 8Mpx fotoaparát zajistí ostré video a fotografie.

Šestijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 808 se 64bitovou architekturou spolu s 3 GB RAM zajistí dostatečný výkon pro multitasking více aplikací najednou a plynulý chod telefonu. Baterie s kapacitou 3500mAh umožní podle Lenova zhlédnout i více filmů za sebou ve Full HD rozlišení. Lenovo VIBE X3 je na českém trhu dostupný v bílém provedení za cenu od 12 999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení