Menu

Multimediální tablet Lenovo TAB 2

05.04.2016 11:34 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Multimediální tablet Lenovo TAB 2

Multimediální tablet Lenovo TAB 2 | foto: CHIP

Lenovo má nováčka ve své řadě multimediálních tabletů. Je jím Lenovo TAB 2 A10-30, přenosný 10,1“ tablet s dlouhou výdrží baterie a volitelným vysokorychlostním připojením LTE (4G). 

Kromě barvy šasi, u které mohou uživatelé volit mezi modří a perleťově bílou variantou, zaujme tablet Lenovo TAB 2 A10-30 svým velkým 10,1“ displejem. Jde o IPS displej s HD rozlišením,  který má široké pozorovací úhly a živé barvy. Dojem z multimediálního zážitku vylepšují i zadní duální reproduktory s technologií Dolby Atmos.

lenovo-tab-2-a10-30-01-nahled

Dostatečný výkon zajišťuje tabletu 4jádrový procesor Qualcomm v kombinaci s 1 GB RAM a operačním systémem Android 5.1. Pro snadnější připojení na internet a sledování online obsahu se bude hodit volitelné vysokorychlostní připojení LTE (4G). Velkou výhodou pro uživatele na cestách je také vysokokapacitní baterie s celodenní výdrží.

lenovo-tab-2-a10-30-02-nahled

Pro uchování nejlepších zážitků, videokonferenční hovory i zachycení momentek poslouží dva vestavěné fotoaparáty - zadní 5MPx automatickým ostřením a přední 2Mpx s pevným ohniskem. Vnitřní úložiště má kapacitu 16 GB a je možné ho ještě dále rozšířit s pomocí microSD karty.  Tablet Lenovo TAB 2 A10-30 je na našem trhu dostupný za cenu začínající na 4 499 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení