Menu

Nabíjení více přístrojů v automobilu

01.08.2011 07:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nabíjení více přístrojů v automobilu

Nabíjení více přístrojů v automobilu | foto: CHIP

High Speed Multi-Charger je novinka od společnosti TomTom - rychlá automobilová nabíječka pro nabíjení až tří zařízení současně.

High Speed Multi-Charger je první nabíjecí řešení značky TomTom, které dokáže nabíjet až tři různá zařízení v automobilu v jeden okamžik. Automobilová nabíječka byla navržena speciálně pro přenosné navigační přístroje, jimž zajistí dostatečný přísun energie.
Kromě 1,2ampérového nabíjecího portu určeného pro mobilní telefony a MP3 přehrávače zde nalezneme také 2,1ampérový port k nabíjení USB zařízení s vyšší spotřebou, jako je iPad či iPhone. Kromě zmíněných dvou portů nechybí ještě jeden dedikovaný port pro napájení 12V zařízení, jako např. DVD přehrávačů.
Novinku ocení především řidiči, kteří tráví většinu svého času na cestách a používají různá elektronická zařízení za jízdy.
Nový TomTom High Speed Multi-Charger je k dostání v obchodech za doporučenou cenu 619 Kč včetně DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení